WordPress Ücretsiz Pinterest Temaları (1 Okuyor)

WP

Konuyu Başlatan
Onaylı Üye
9 Tem 2019
71
26
18
Kırıkkale
www.wp2.org
Merhaba sevgili trpinterest ailesi, güne ücretsiz pinterest başlangıç rehberi ve pazarlama stratejileri eğitimi ile başlamıştık. Yoğun ilgi için öncelikle çok teşekkür ediyorum. Söz verdiğim gibi gün içerisinde Pinterst için kullanılabilecek temaları listeleyecektim ve 4 tanesini yetiştirebildim ve eklenecek 10 adet daha tema var. Bugünlük 4 tane ile idare ederseniz çok makbul geçer kalan 10 adet premium ücretsiz temayı da çok yakın zamanda ekleyeceğim iş yoğunluğuma göre değişecektir. Boş kaldığım her an sizler için bir şeyler yapmaya çalışıyorum ve bu aralar kendimi buna adamış durumdayım.

Ücretsiz Premium Adsense Odaklı Pinterest Temaları

1- Blossom Pinit Pinterest İçin WordPress Teması
2- Fashion Diva Pinterest/Adsense Teması
3- Blossom Beauty Adsense Teması
4- Blossom Feminine Pinterest Teması

Yukarıda listelediğim temaları ekledim yakın bir zamanda bu listeye çok kısa bir zaman içerisinde 10 adet tema daha ekleyeceğim. Bugün istek üzerine 4 adet yetiştirebildim. Konum kesinlikle satış konusu değildir ve herhangi bir maddi çıkarım söz konusu değildir. Bu paylaşımlardan herhangi bir kazan elde etmiyorum bunu belirtmek isterim.

Eklediğim temalar ücretsiz sürümleridir ve eklentiler sayesinde kolaylıkla demodaki gibi bir tasarıma kavuşabilirsiniz. Eklentiler içerisinde gelecek ve siz sadece eklentiler kısmından etkinleştirip demoyu kuracaksınız. Temalarda herhangi bir w*rez veya nul bir durum yoktur. Orijinal sitesindeki gibidir istediğiniz virüs aracıyla inceleme yapabilirsiniz.

Temalar ve Pinterest konusunda ne yönde istek gelirse boş zamanlarımda araştırıp sizler için hazırlayabilirim. Aşağıya Ücretsiz Pinterest Başlangıç Rehberi ve Pazarlama Stratejisi R10 konu linkimi ve temaların indirme linkini bırakıyorum. Tüm R10 ailesine bol kazançlı günler dilerim.

Pinterest Rehberi Konum:
https://www.trpinterest.com/threads/pinterest-yeni-baslangic-rehberi-ve-pazarlama-stratejisi-pdf-uecretsiz.137/#post-481

Temaların demosunu ve özelliklerini görün indirme bağlantılarını bulabileceğiniz kaynak linkim:
https://www.wp2.org/pinterest-icin-ucretsiz-premium-wordpress-temalari/

R10.net Konum Kopyalanarak Direk Paylaşılmıştır. Pinterestte herkes kazansın diye el ele :)
 
3 Tem 2019
53
4
8
35
www.superfrisuren.com
Hocam blossom teması ücretsiz diye kullanayım dedim ama reklam yönetimini başramadım konu içlerine felan nasıl adsense reklamı koyabiliriz, sade güzel tema çünkü
 

Konuyu Okuyan Kullanıcılar: (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Benzer Konular


Yasal Uyarı

  • Türkiye’nin ilk Pinterest forum sitesi trpinterest.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur. trpinterest.com sayfalarında yer alan yazı, görsel ve linklerle ilgili hukuki şikayetleriniz için iletişime geçmeniz durumunda, ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 7 gün içerisinde trpinterest yönetimince tarafınıza dönüş sağlanacaktır.

Yararlı Bağlantılar

Kullanıcı Paneli