Tek Site ile Manuel bi şekilde Pinterest Çalışmak İstiyorum (1 Okuyor)

fre07

Konuyu Başlatan
Onaylı Üye
8 Eyl 2019
6
2
3
her gün manuel bi şekilde 50-60 içerik girerek pinterestten hit odaklı site oluşturmak istiyorum. örnek aldığım site www.soopush.com - www.pinterest.com/soopush adresi. bu tarz bi sitem olsun elle yavaş yavaş ama kapanma banlanma korkusundan spamcılara nazaran daha uzak bi şekilde yavaş yavaş ilerlemek istiyorum. benzer bi şekilde hareket eden, başarı sağlayan arkadaşlar var mıdır? neler önerirsiniz bu süreçte? sonuçları güzel olur mu bu tarz bi çalışmanın?
 
  • Beğen
Tepkiler: tujk

fre07

Konuyu Başlatan
Onaylı Üye
8 Eyl 2019
6
2
3
valla bot mot, elle benzer bi site oluşturulup güzel sonuçlar alınabilir diye düşünüyorum. imkanımız bilgimiz sermayemiz olsa da onlar gibi temiz spam yapsak ama bu tarz bi sitede manuel içerik oluşturmak iyi olabilir.
 

Konuyu Okuyan Kullanıcılar: (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)


Yasal Uyarı

  • Türkiye’nin ilk Pinterest forum sitesi trpinterest.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur. trpinterest.com sayfalarında yer alan yazı, görsel ve linklerle ilgili hukuki şikayetleriniz için iletişime geçmeniz durumunda, ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 7 gün içerisinde trpinterest yönetimince tarafınıza dönüş sağlanacaktır.

Yararlı Bağlantılar

Kullanıcı Paneli