Sitenin Domaini Değişmesi İçin Anket (lütfen katılın arkadaşlar) (2 Okuyor)

Domain Değişmeli mi?


  • Kullanılan toplam oy
    30

lukol

Konuyu Başlatan
29 May 2019
13
7
3
Merhabalar dostlar, yönetimde ki arkadaşlara bu konuda yoğun ısrarlarım oluyor. Forum henüz yeniyken daha basit genel bir domaine geçilmesi gerektiğini düşünüyorum. Bu forum benim görüşümce yeni nesil bir sosyal medya üzerine webmaster forumu olabilir. Yönetimde ki arkadaşlar üyelerinde fikrini alalım diyorlar.

Sizce trpinterest.com forumu farklı bir domain ile twitter,youtube,instagram,pinterest gibi diğer sosyal medyaları da içerisine kapsayan bir webmaster forumuna dönmeli mi? Yoksa bu şekilde trpinterest.com olarak yoluna devam mı etmeli? Oy kullanmayı unutmayın seviliyorsunuz.:)
 
  • Beğen
Tepkiler: Fatih

gokhan

Onaylı Üye
9 Tem 2019
14
3
3
Valla 3 platform güzel olur ana bir domain olarak devam edilebilir. Ama öncesinde bu temanın daha farklısı daha şık bir tema geçilmesi yanlısıyım. Yazılar çok küçük göz yoruyor ediyor. :)
 
16 May 2019
92
10
8
smmturk.net
Zaten forumun amacı pinterestti ? bence saçma olur geçilmesi zaten ben bu siteyi ilk geldiğimden beri bu sitenin temasına hayran kaldım ?

Açıkcası dediğim gibi bence değişmemeli yada değişecekse bile pintr yada trpin gibi kısıltabilirsiniz. Ama genel şekilde daha kötü olacaktır
 

secrax

SECRAX
Onaylı Üye
12 Tem 2019
29
6
3
bytebellum.com
Hocam emin olun bütün içtenliğimle söylüyorum ne temaya dokunun, ne domaine, ne hostinge. Önemli olan şuanda içerik. Yetersiz içerik var. İlk geldiğim gün daha doğrusu kaydolduğum gün bütün yazıları okudum ve 3 gündür foruma girmiyorum. Çünkü kimse yazı veya bilgi yada ne biliyim bir fikir paylaşmıyor. Kullanıcı sayısını arttırmalı ve içerikleri çoğaltmalı diye düşünüyorum. Zaten bu alan adı altında da zamanla kullanıcı çektikçe kategorileri genişletebilirsiniz.
 
  • Beğen
Tepkiler: KinqTurk
12 Tem 2019
15
4
3
Benim huyum site ilk gördüğümde nasılsa orada takılıp kalırım, bence hiç bir şeyine dokunulmasın. Pinterest destek dedin mi akla bu site gelsin.
 
4 Tem 2019
22
5
3
Bu site biraz daha popüler olursa bu domaini sizde bırakmaz alırlar elinizden. Yol yakınken değiştirin bence. Yaşanmış örnekleri var.
 
16 Tem 2019
12
1
3
Açıkçası şöyle bir durum var. Pinterest konusunda Türkiyede öncü bir forum yok, bunun için çabalanırsa çok güzel yerlere gelinebilir ama hitap edilen kitle belirli oranda kalacak diğer sosyal medyalara göre Türkiyede de az olduğunu biliyoruz. Genel bir forum olursa hitap edilen kitle daha geniş olacak fakat bu gibi onlarca belki yüzlerce forum var öncü olabilmek yılları bulur belki de eriyip gidebilir. Bu durumda ise bence 1. Yol yani şuanki daha mantıklı.
 

Asmeransa

Pin Bükücü
Yönetici
Onaylı Üye
16 May 2019
134
124
43
Merhaba arkadaşlar, şimdilik bu şekilde ilerlemeyi uygun görüyoruz. Bizim en baştaki hedefimiz zaten türk webmasterların'da Pinterest üzerinden kendi paylarını almalarını sağlamaktı. Elimizden geldiğince ücretsiz eğitimler ve tecrübelerimizle hep birlikte paylaşarak kazanmaya çalışıyoruz. Forumu sahiplenip görüşlerinizi belirttiğiniz için hepinize çok teşekkür ederiz.
 
18 Tem 2019
4
3
3
Bence sosyal medya forumu olabilir hem pinterest ismi telif sıkıntısı olabilir o da ortadan kalkmış olur. Forumu geçenlerde keşfetmiştim bugün üye oldum tasarımı ve içeriği kaliteli sürekli takipçisi olacağım.
 
  • Beğen
Tepkiler: kestirx

Konuyu Okuyan Kullanıcılar: (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Yasal Uyarı

  • Türkiye’nin ilk Pinterest forum sitesi trpinterest.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur. trpinterest.com sayfalarında yer alan yazı, görsel ve linklerle ilgili hukuki şikayetleriniz için iletişime geçmeniz durumunda, ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 7 gün içerisinde trpinterest yönetimince tarafınıza dönüş sağlanacaktır.

Yararlı Bağlantılar

Kullanıcı Paneli