ŞHADOW BAN ÇÖZÜMLERİM (1 Okuyor)

benyamin

Konuyu Başlatan
Onaylı Üye
31 Tem 2019
4
0
1
Selamlar dostlar gerek r10 da gerek burada shadow ban ile ilgili cok sikayet goruyorum bunun icin denedigim yontemleri sizlere aktarmak istedim

Öncelikle ilk olarak modemin fisini cekip 1 dakika kapali tutuyorum bilgisayarda yeni kullanici olusturuyorum sitelerimi burada kuruyorum ve bunlari google chrome gizli sekmede yapiyorum ve tek bi kullanici da maksimum 3 hesap aciyorum ve isim bitince kullaniciyi silip yeni olusturup ayni sistem devam ediyorum 1 gunde 6 hesap actim kac gundur shadow yemedi ve actigim 25 hesaptan 2 tanesi shadow yedi oda benden kaynakli sanirim

Hesaplarinizi actiktan sonra son paylasim ne zaman olmus diye surekli girip hesaba bakmayin 3 4 gunde bir bakin derim benim deneyip uygulayip yaptigim ve sonuc aldigim islem bu sekilde sizler ile paylasmak istedim herkese bol kazanclar

secrax

SECRAX
Onaylı Üye
12 Tem 2019
29
6
3
bytebellum.com
Bence siz biraz totem yapmışsınız hocam. Bunlar gerçekten garip şeyler. Modem kablosunu çekip 1 dakika beklemeniz ip adresini değiştirebilir ama bilgisayarda yeni kullanıcı oluşturmak falan tamamen gereksiz.

benyamin

Konuyu Başlatan
Onaylı Üye
31 Tem 2019
4
0
1
Bence siz biraz totem yapmışsınız hocam. Bunlar gerçekten garip şeyler. Modem kablosunu çekip 1 dakika beklemeniz ip adresini değiştirebilir ama bilgisayarda yeni kullanıcı oluşturmak falan tamamen gereksiz.
Kullanici degistirmezsem actigim hesap direk shadowa dusuyor

Abese

Pinterestman
Onaylı Üye
16 May 2019
12
3
3
Malatya
www.hdfilmizler.co
Kullanıcı ile ilgili değil hocam shadow, temiz portable hangi tarayıcı olursa. Chrome, mozilla veya opera..

En uygun açma yöntemi şu şekilde.

1. Mozilla portable indir ve 1 2 3... 20 tane dosyaya indirdiğimiz portable mozilla dosyasını atalım
2. Telefonunun İnternetinden bağlantı yapalım her yeni hesapta uçak moduna alıp ip değiştirelim.
3. Hesabı açtıktan sonra o portableyi silip diğerine geçelim.

Sorusu olan varsa yardımcı olalım.

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: kirve

Konuyu Okuyan Kullanıcılar: (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)