? Pinteresti BIRAKIYORUM ? 17 adet Site Yedeği (Ftp,Sql) - Pinletmeye Hazır - ÇOK UCUZA! (1 Okuyor)

muratsencan

Konuyu Başlatan
Onaylı Üye
16 Ağu 2019
5
1
3
Merhaba arkadaşlar. Elimde bulunan 17 adet sitenin yedeklerini satmak istiyorum. Siteler boş site değildir, içeriklidir. Satma sebebine gelince ailem ve reel hayattaki işim dolayısıyla zaten pek ilgilenemiyordum. Şimdi de aile büyüklerimizden biri uzun süreli hastanede tedavi göreceğinden ucuza vermek istiyorum. Elimdeki adsenseler için de bilahare konu açacağım.

Sitelerden bahsetmek gerekirse siteler boş değildir, her birinde 400+ 500+ içerik mevcuttur. Sitelerde anahtar kelimeler özenle seçilmiş (zaten göreceksiniz) olmakla birlikte, pinle eklentisi, ad inserter eklentisi, stop image size, watermark, wordpres otomatik, pinterst otomatik, yarp (Benzer pinler) eklentisi kuruludur. Adsense reklam yerleşimi otomatik ve resim sonrası olarak yapılmıştır. Fazla reklam koymadım, pinterest sitelerde zaten içerik yok. Fazla reklam koyarsanız adsense fazla dayanmaz arkadaşlar :)) Sayfa açılış hızı açısından fazla eklenti kurmadım sizlere de önermem. Sizin yapacağınız iş pinterest hesabınızın cookiesini girip pinletmek bu kadar basit. Site yedeği 40 TL istiyorum arkadaşlar. 3 üzeri alımlarda 3-5 indirim olur. 1 yedek sadece 1 kişiye satılacaktır. Bunu göz önünde bulundurun.

PM lere bakma fırsatım pek fazla yok, günüm hastanede geçiyor. Bu sebeple siteleri açık olarak veriyorum. whatsapp ile anlaştığımda anca ilk fırsatta laptop açıp, içerisindeki adsense kodlarını temizleyip teslim edeceğim yedeği. Pinterest hesaplarına gelince giriş bilgileri bazılarının kayıp, bazılarının gmailini kullanıyorum. Bu sebeple pinterest hesaplarını veremeyeceğim, sadece sitenin FTP ve SQL yedeğini vereceğim. Sizin yapacağınız iş pinterest hesabınızı açıp ilgili boardları oluşturup cookiesini girip pinletmek bu kadar basit.

Yukarıda yazdım tekrar yazayım. 1 yedek sadece 1 kişiye satılacaktır.

SİTELER: Whatsapp ile daha hızlı yanıtlarım, pm de atabilirsiniz.

PM lere pek bakamayacağımdan whatsapp ile iletişim için: 0541 iki dokuz dokuz 35 40

Son düzenleme:

Konuyu Okuyan Kullanıcılar: (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Konuyu Başlatan Benzer Konular Forum Cevaplar Tarih
K Pinterest Genel Sohbet 0