Pinterest Api Key Onaya Düşüyor (SAP api key alırken) (1 Okuyor)

bulut

Konuyu Başlatan
4 Tem 2019
3
0
1
Merhaba Arkadaşlar,

Öncelikle belirteyim. Sap kullanmaya yeni başlıyorum. Bildiğiniz üzere Sap ile pinleme yapabilmek için öncelikle pinterest developer bölümünden api key alınması gerekiyor. Api key kodlarını veriyor. Ancak uygulama onaya düşüyor. Beklemede görünüyor. Beklemede olduğu için pinleme yapılmıyor. Bu sorunu nasıl çözebilirim. Yani sizde de api key uygulaması oluştururken onaya mı atıyor? Bunu nasıl aşıyorsunuz.
 

xasterikx

Onaylı Üye
19 Tem 2019
27
5
3
Çerezleri değistirip ip değistiriyormusunuz pinterest hesaplarını acıp api keyi alırken.
 

bulut

Konuyu Başlatan
4 Tem 2019
3
0
1
Çerezleri değistirip ip değistiriyormusunuz pinterest hesaplarını acıp api keyi alırken.
2. defa alıyorum hocam. 1. api keyi bikaç hafta önce almıştım. İş yoğunluğu dolayısıyla bakamamıştım. Bugün baktım pinleme olmamış. Neden pinleme olmadığına baktım. Reddedildi yazıyor. Tekrar uygulama oluşturmaya çalıştım. Beklemeye aldı. Normal de hemen onaylanıyor muydu?
 

Konuyu Okuyan Kullanıcılar: (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Benzer Konular


Yasal Uyarı

  • Türkiye’nin ilk Pinterest forum sitesi trpinterest.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur. trpinterest.com sayfalarında yer alan yazı, görsel ve linklerle ilgili hukuki şikayetleriniz için iletişime geçmeniz durumunda, ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 7 gün içerisinde trpinterest yönetimince tarafınıza dönüş sağlanacaktır.

Yararlı Bağlantılar

Kullanıcı Paneli