Instagram Mavi Tık Alma (1 Okuyor)

ricko

Konuyu Başlatan
22 May 2019
24
11
3
Selam arkadaşlar görüyoruz sağda solda bir çok insan mavi tık nasıl alınır diye soruyor, kimisi ücretli satıyor vesayre bunun çözümünü açıklayacak adam gibi adamlar var mı forumda acaba? ne gibi şartlar istiyor bu instagram mavi tik içinde bu adamlar 3000TL istiyor bir mavi tik bu kadar eder mi?
 

mavikorku

Onaylı Üye
25 Haz 2019
16
2
3
İnanmayın mavi tık almak ücretsiz. Ama ünlü birisiyseniz tv çıktıysanız adınız duyulan birisiyseniz alamanız daha kolay olur. Ama parayla satanlara inanmayın.
 
9 Tem 2019
21
6
3
Google News kayıtlı sitelerde adınıza veya hakkınızda makaleler yayınlanarak, wikipedia'da adınıza sayfa oluşturularak yapılıyor diye duymuştum zamanında. Daha fazla bilgim yok
 

Konuyu Okuyan Kullanıcılar: (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)


Yasal Uyarı

  • Türkiye’nin ilk Pinterest forum sitesi trpinterest.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur. trpinterest.com sayfalarında yer alan yazı, görsel ve linklerle ilgili hukuki şikayetleriniz için iletişime geçmeniz durumunda, ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 7 gün içerisinde trpinterest yönetimince tarafınıza dönüş sağlanacaktır.

Yararlı Bağlantılar

Kullanıcı Paneli