Hosting Seçimi (1 Okuyor)

newsector

Konuyu Başlatan
11 Tem 2019
69
10
8
şimdi ben yeniyim 2 tane pin to pin satın aldım kurdurdum yeni tabi 1 tanesi beceremedi iadede almıyor o cok kötü oldu ama neyse.
şimdi ben bunlardan ögrendigim bilgi ile reseller alıp aynı tema vs ile keyword değiştirerek site fln kurcam.
bir konunuzda okudum site dili ile aynı olsun hosting lokasyonu yazmışsınız. aksi durum olursa ne olur.
admin paneli dili önemlimi İngilizce olsa ortak dil gibi görülmezmi işimizi kolaylaştırması için.

cloud reseller paketler var işimizi görür mü

birde domain öneriniz nedir

Priapos

Carpe diem..
11 Tem 2019
47
22
8
34
istanbul
pin top pin siteler için en uygunu vds'dir. Diğerleriyle vakit kaybetmeyin. Ucuz diye aldığınız reseller paketleri, siteler hitlendiği zaman para kaybına yol açar. Sitenin aşırı yüklenmede kapanır haberiniz dahi olmaz. Admin panel dili önemli değil ama site dili içerikle aynı olması lazım.
Site almanca ise hostinde almanya lokasyon olması daha doğru.

• Beğen
Tepkiler: newsector

newsector

Konuyu Başlatan
11 Tem 2019
69
10
8
pin top pin siteler için en uygunu vds'dir. Diğerleriyle vakit kaybetmeyin. Ucuz diye aldığınız reseller paketleri, siteler hitlendiği zaman para kaybına yol açar. Sitenin aşırı yüklenmede kapanır haberiniz dahi olmaz. Admin panel dili önemli değil ama site dili içerikle aynı olması lazım.
Site almanca ise hostinde almanya lokasyon olması daha doğru.
şimdi o konuda hic bilgim yok google 300$ lık 1 yıllık hak veriyor sanırım burda cloud olarak bunu yapsam iş görürmü ve nasıl kurulum yapmam gerekiyor bir makaleniz varsa paylaşırmısınız bir sürü işletim sistemi var hepsinde kodlar farklı sanırım eski sürüm kurmak mantıklı gelmiyor.

bu googlenin hizmeti işimi görürmü

4 Tem 2019
22
5
3
şimdi o konuda hic bilgim yok google 300$ lık 1 yıllık hak veriyor sanırım burda cloud olarak bunu yapsam iş görürmü ve nasıl kurulum yapmam gerekiyor bir makaleniz varsa paylaşırmısınız bir sürü işletim sistemi var hepsinde kodlar farklı sanırım eski sürüm kurmak mantıklı gelmiyor.

bu googlenin hizmeti işimi görürmü
Görür tabi ama ben wordpress'i bir türlü sorunsuz çalıştıramadım google cloud'da.

Konuyu Okuyan Kullanıcılar: (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Konuyu Başlatan Benzer Konular Forum Cevaplar Tarih
Fatih Hosting - VDS - VPS 2
P Hosting - VDS - VPS 7